Mysore

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Goloka, herbáriák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   Goloka, herbáriák
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidegen sajtolt mandula olajat tartalmaz, így egy gyengéd és természetes gondoskodást nyújt a baba finom bőrének. Antiszeptikus tulajdonságú, valamint csökkenti az esélyét a pelenka által okozott kiütéseknek.

Természetesen a babákon kívül a különösen érzékeny bőrűek számára is ajánljuk. Megnyugtatja, simábbá és puhábbá teszi, valamint megvédi a bőrt.

Kiszerelés: 75g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

elizabett85

2013. május 17.

Nekünk sajnos nem jött be. Nem a babának, még nekem sem. Kipróbáltam és kipattogtam tőle, de a férjem elhasználta és neki nem lett baja, így nem pontozom le teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)