Mysore

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Goloka, herbáriák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dudoka77, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   Goloka, herbáriák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A különleges Mysore szantál olaj, a mandula olaj, a rózsavíz, sáfrány és a narancshéj por hidratálnak, nyugtató élmény adnak és ugyanakkor felpezsdítik az arcbőrt.

• A szantál és a sáfrány olaj mélytisztító és bőrfiatalító hatású. Fokozza a bőr tónusát és ragyogóvá, fiatalossá teszi.
  • A fuller's earth ( sárga agyag, másik néven fehérítő föld), a narancshéj por és a rózsavíz csökkenti a pigmentációt, a sötét karikákat és a ráncokat.
  • A mandula olaj pedig természetes nedvességet biztosít a bőrnek.

Dudoka77

2019. október 18.

Aki idegenkedik attól, hogy erős, átható illatú anyagokat kenjen az arcára, annak nagyon előnytelen lesz ez a termék a maga fűszeres, parfümös erejével, amely órákkal az eltávolítása után is érezhető. Nagyon sűrű textúrájú maszk, amely szó szerint keményre szárad a bőrön tíz perc után. Elég bizarr látványt nyújtottam a sárgásfehérre szikkadt, repedezett agyaggal az arcomon, de szerencsére lemosás után már nem a hónapok óta szomjazó föld képét idézte föl az ábrázatom. Az én bőrömet enyhén csípte, a száradás során kissé húzta, de lemosás után csak mérsékelten szárított, ami nyáridőben kifejezetten üdítőleg hatott, mert teljesen megtisztult, minden szennyeződéstől mentes, matt bőrérzetet nyújtott. Szerintem inkább a zsírosabb bőrűek lesznek elégedettek az összehúzó hatásával. Érdemes utána bevetni valami gazdag éjszakai krémet vagy arcolajat. A téli napokra én félretenném, de nyáron, az egész napos izzadás és fokozottabb faggyútermelés hónapjaiban igazán pezsdítőleg hat a megtisztító, mattító ereje. Nem egy hétköznapi termék, az biztos. Annak ajánlom, aki szereti a különlegességeket, kissé zsírosabb a bőre és ki van békülve a Kelet illatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.