N.A.E.

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Benedetta88, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Egy igazi multifunkcionális olaj a hajra, testre és az arcra is alkalmazható - táplál, helyreállít* és kihangsúlyozza szépségedet. A szépségolaj gyenge és bőrápoló érzést nyújtó textúrájának köszönhetően bármely száraz területen alkalmazható és selymes érzetű bőrérzetet nyújt. *a bőrhám felszíni rétegein. Gyengéd olaj selymes és bársonyos textúrával."

vkata96

2021. június 6.

Nem kedveltem meg túlságosan, a hajam nem szívja be. Körömágyra próbáltam még de nem lehet olyan keveset adagolni amennyi elég lenne így minden tiszta olaj lett. Nagyobb bőrfelületen nem próbáltam. Esetleg hajpakolásként még ki lehet próbálni...

UPDATE: végül lábkrémezés előtt szoktam bekenni vele a lábam, a kettő együtt nagyon puhává tette a lábam egy hét alatt, pedig már eéggé el volt hanyagolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol