Naba

Ár:   790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékesek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   fodrászkellékesek, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zsírtalanító, vízelvonó, fertőtlenítő hatású előkészítő folyadék. A természetes körömlemezen használandó a megfelelő tapadás elősegítése érdekében. Zselés és porcelán technikánál egyaránt ajánlott. Hatóidő: 30 sec.

Ad-Namah

2019. október 4.

Egyszerű használni és olcsó, nem okozott sérülést, és a körmöm se száradt ki alatta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.