Nabla

Ár:   €23.50   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2020. június 29.

Ár:   €23.50

A paletta 6 egyedülálló árnyalatot tartalmaz ragyogó, multidimenzionális finish-sel. Az elegáns szatán textúra mellett megtalálható benne 2 új, hihetetlenül különleges textúra is: latex matt és fémes fólia ('metal foil'). Mindegyik árnyalat rendkívül krémes, puha, könnyen satírozható.

3 változatban kapható

Ár: 4000 , Eladó: lendvairenata
Állapot: Újszerű , Helyszín: Oroszlány, fizetés: Posta, foxpost, Oroszlány-Budapest vonalon alkalomszerűen megbeszélés szerint személyesen

dlms.trk

2020. július 22.

Jó volt, míg hideg volt, amúgy gyatra szegény, három négy óra alatt kezd el össze gyűlni, festéket semmilyen ecsettel nem sikerül felvennem, a fekete foltos, nem tudom satirozni, agyvérzés, a két metálos és a legvilágosabb szín miatt három csillag, mert azok szépek és normálisak...

Szerelem volt első látásra..
Ezer swatchot, videót néztem róla mielőtt megrendeltem, és amig ideért hozzám is.
Régebben az extravagáns palettákat szerettem, illetve azokat amikben voltak nem hétköznapi színek is, mára alább hagyott a rajongásom ezek iránt. Sőt.
Éppen ezért vágytam egy szép, minőségi palettára a természetes, hétköznapi, nude színek világából.
A Nyx Lid Lingerie palettával együtt vásároltam, az ugye teljesen matt, ez nem, ez egészen más.
Nos, a csomagolás iszonyat aranyos, tényleg cutie, tetszik a tükör, jó nagy, a potok is nagyok, téglalap alakúak (végre)
A színek brutál szépek élőben. Néha csak úgy nézegetem, imádom.
Mindenféle eredményt el lehet vele önmagában is érni, az erősebb, esti viselettől, a finom, könnyű nappali sminkig mindent.
Korábban említett palettával keverve meg pláne.
Eddigi egyetlen szemhéjpúderem, ami egyáltalán nem semmisül meg a szemhéjjamon, (a nyx dettó) tényleg tartós, ugyanúgy csillog, ugyanolyan intenzív 12 óra munka után is minden színe. Nekem ez mindent megér.
Egyébként nem minden ecsetet szeret, a szintetikust egyáltalán nem sajnos, és eleinte kicsit keménynek tűnt a festék is, mára viszont már tökéletes a mi szerelmünk. 🥺
Minden reggel várom hogy elővehessem, régen voltam utoljára ennyire megbabonázva. 5 hangos igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Szerelem volt első látásra..
A színek brutál szépek élőben. Néha csak úgy nézegetem, imádom.
Korábban említett palettával keverve meg pláne.

ANDREAA

2020. május 13.

Gyönyórű paletta! Akár hétköznapra, akár színházba vagy koncertre. Annyira szépen kiegészítik egymást a színek. A textúrája zseniális, tartós, nem kenődik (ped vsn hogy csak egy kis korrekorra viszem frl primer nélkúl). Nagyon nagyon szeretem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 13.