Nabla

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wdorika, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

Bársonyos formulájú, intenzíven pigmentált rúzs, amely matt hatású, emellett mégis hidratál. Kellemes illattal.

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
SchLivia

2019. február 14.

Félve rendeltem meg a terméket, hiszen árát tekintve nem olcsó, illetve online rendelve a színekben sem lehet teljesen biztos az ember, hogy olyat kap amilyet szeretne. Closer árnyalatot rendeltem meg hétköznapi viselésre, ez ugyanis egy visszafogottabb szín.
Egyszerűen IMÁDOM. Az én szám nagyon gyorsan kiszárad, így szinte mindegy mit kenek rá, max 2 órát bír, mert cserepesedik a rúzs alatt. Ezzel a nabla rúzzsal 4-5 órát is bírnak az ajkaim cserepesedés nélkül. Nagyon tartós, enni lehet vele, nem kenődik el, nem maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

monikabujtas

2019. január 26.

Pantai Rei árnyalat van meg és imádom, nagyon szép a színe és tartós is. Sokat nyúztam de bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Amadea

2018. december 8.

Bevallom, még csak kétszer használtam ezt a rúzst (Arabesque árnyalat), de elrepített a lipstick-Nirvánába.
Matt finish-ű, de nem púderesen matt (mint mondjuk a Charlotte Tilbury rúzsok vagy a ColourPop matte x finish-ű lippie-jei), kicsit krémesebb annál, abszolút kényelmes, könnyen felapplikálható, lazán siklik az ajkakon. Nem szárít, mintha semmi nem lenne a számon. Nagyon-nagyon pici fénye van, csak annyi, hogy ne tűnjön élettelennek az arc.
Óriási meglepetés volt ez az állag, eredetileg csak a különleges színe miatt rendeltem meg. A Nabla nemcsak szemhéjpúderekben etalon.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

eeraa

2018. május 14.

Nagy kedvencem lett, nekem is Closer árnyalatban van (szerintem az egyik legszebb), de biztos kipróbálok más árnyalatokat is belőle. Nem szárít nem irritál, könnyű felvinni és kellemes viselni. A színe nagyon szép matt és tartós. Szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb. Elméletileg van illata de szerencsére én nem így tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

fanniblue

2017. május 3.

Ezekről kisregényt tudnék írni. :)
A NABLA márka szerintem valami elképesztő. Egy különleges ékkő a többi sminkmárka között.
-nagyon, Nagyon jó minőségű termékeket gyártanak
- drágák (egy rúzs 4500 körül van) de vannak drágább és sokkal silányabb minőségű termékek a piacon
- a márka arculat, a termék színek, a termék nevek misztikusak, punkosak, elegánsak egyszerre -(Nemtudom hogy csináljátok :D)
Nekem 3 árnyalat van meg ebből a rúzsból. Dilemma, Arabesque, Bye bye birdie. A Dilemma árnyalat keltette fel az érdeklődésemet intenzívebben a simnkelés iránt. Mai napig a kedvenc színű rúzsom. Nagyon pigmentált mind 3 (eszméletlenül), nagyon jó illatúak, tartósak. Mivel nem folyékony mattra száradó rúzsokról van szó, ezért az evést és ivást nem bírják olyan jól, mint az előbb említett kategória. Ugyanúgy, vagy jobban bírják mint a klasszikus MAC matt rúzsok. Nagyon jó a csomagolás design, jó megfogni, jó ránézni. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Ezekről kisregényt tudnék írni. :)
-nagyon, Nagyon jó minőségű termékeket gyártanak

wdorika

2016. július 27.

Kétféle árnyalatom van belőle, a Closer rózsaszínes-barnás és a Rouge Mon Amour, ami igazi vörös. Mindkettő valóban nagyon krémes, nem szárítanak, nem ragadnak, gyönyörű színük van, matt hatással. Tartósságukban van különbség, mert a Rouge Mon Amour alig kopik, az evés/ivást kifejezetten jól bírja, lemosni is küzdelmes. A Closer nem annyira tartós, de szépen és egyenletesen kopik.
Kifejezetten jó érzés viselni, mert nem is érezhető így a nyári melegben sem, az EL rúzsoknál nekem könnyebb textúrájúak, pedig azoknak is nagy rajongója vagyok. A csomagolása rendkívül dekoratív fém tokocska, jó kézbe venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.