Nabla

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2019. november 5.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2018 Holiday Collection része

Highlighter felvitelére és eloszlatására használható ecset. Gyengéd szintetikus sörték, különleges kialakítású ecsettartó

ANDREAA

2020. május 13.

A piros nyelű változatban vettem meg, nagyon szépen fel lehet vele vinni a highlightert. Szuper a fej kialakítása, a sörték "anyaga" és hossza, a fej mérete, jó vele festegetni.
Az elején szokatlan volt, hogy rövidebb a szára, mint általában a többi ecsetemnek, de ez semmit nem vesz el az ecset minőségéből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 13.

Anheszenamon

2019. november 17.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, amióta megvan nem is használok mást a highlighterezéshez. Szépen felveszi a por állagú termékeket, pihe-puha, nem hullik és pont megfelelő az ecset nyelének hosszúsága is. Könnyen lehet vele dolgozni, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.