Nabla

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Csucsi08, Módosítva: 2019. február 4.

Kiszerelés:   2,1 g
Kategória:   Sminkek szájra

Magas pigmentációjú szájfény tükörfény ragyogással. Krémes, tartós  és egy rétegben is remekül fed.

4 árnyalatban kapható

Kremcica

2021. május 21.

Syrup árnyalat (a képen látható): igaz korábbi kollekció de csak most bontottam fel. Csodaszép vöröses-mályvás árnyalat nagy fénnyel full fedéssel. Inkább már-már folyékony rúzs mint szájfény. Az illata viselhető, a tartóssága mint a legtöbb szájfényé. Hagy egy kis érezhető réteget az ajkakon, de nem vészesen vastag vagy ragacsos. Ha picit hétköznapibb lenne a színe jobban tetszene, de szerintem ezt is el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

2019. február 8.

Csodás, ezerwattos fényű, nagyon pigmentált (ezért inkább már-már rúzsnak mondanám) szájfény, viszonylag tartós is, szép egyenletesen tűnik el az ajkakról. Cseppet drágállottam mikor rendeltem (pedig én akcióban, kb. 3300 forintért jutottam hozzájuk), de annyira gyönyörű swatchok voltak róla, hogy nem bírtam ellenállni, és nem bántam meg, mert tényleg szuper termék. Egyébként minden Nabla termék nagyon jó, csak ajánlani tudom, hogy próbáljátok ki őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.