Nacomi

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beautyq, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Kategória:   Lábápolók

Természetes cukros lábfejradír szűz szőlőmag olajjal és jojóba olajjal Shea vaj bázisú Burkina Faso-ból. Tökéletesen simítja és puhítja a lábfej bőrét, segíti a regenerációját. A mellett nagyon nyugtató a kezelés, mert régóta tudható, hogy a lábfej masszázs nagyon jó hatással van az egész közérzetünkre.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.