Nacomi

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beautyq, Módosítva: 2017. február 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fekete szappan Savon Noir az növényi szappan, melyet Marokkóban előállítják hagyományos módszerekkel az olíva bogyóból és Oliva olajból. Úgy működik mint enzimatikus peeling/bőrradír – oxigént szállít a bőrnek és tisztítja a bőrt, ezzel együtt aktiválja a szervezetből való toxinok eltávolítási folyamatot. Tartalmaz E-vitamint, mely nemcsak rugalmassá teszi a bőrt, de a szabad gyökökkel is harcol, valamint a túl korai bőröregedési folyamatot is megakadályozza. A bőr nedvesített, tiszta és kivilágosodott marad. Minden bőrtípusúhoz alkalmazható, még a baba érzékeny bőrére is.

Emulgeálószerek: Potassium Olivate
Tisztítószerek: Potassium Olivate