Nacomi

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beautyq, Módosítva: 2017. június 21.

Kategória:   Testápolók

Balzsam - Shea Vaj Burkina Fasoból és argan olaj Marokkóból – bázisán, élénkítő zöld tea aromájú. Konzerváló anyagok és parabenmentes, mindennapi használathoz – az érzékeny és irritációra hajlamos bőrű személyek számára is; nedvesítő, rugalmasító és sűrűséget/üdeséget javító hatású. Magas sheavaj tartalma regenerálja és zsírosítja a bőrfelületet, ráncosodás elleni és bőrfeszítő hatású, segít legyőzni a bőr és ízületi gyulladásokat. Ezen kívül az összetételében tartalmaz: argan olajat melyet italság elixírnek neveznek – üdeségjavitó és testnedvesítő hatású, megelőzi a bőr öregedését;  fiatalító vitamint és allergénmentes illatát. Erős nedvesítő és tápláló hatású, pótolja az összes bőrhiányt. Idővel jobban nedvesített, rugalmas és lágy lesz a bőr.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate