Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: -Norcsi-, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Szappanok

"Frissítő, kényeztető szappant készítettem sok csokoládéval és borsmentaolajjal, kecsketejjel, sheavajjal kakaóvajjal és rizscsíraolajjal. Spirulina alga került még bele, hogy a méregtelenítés se maradjon ki, ha már itt a tavaszi megújulás ideje. A férjem kedvence:)"

Kiszerelés: 120 g

Monee

2013. július 23.

Ez a szappan nem volt a kedvencem, mert frissen kicsomagolva az illata inkább emlékeztetett egy festékesvödör szagára, mint csokis-mentás illatra, de.. most, hogy a felénél járok nagyon megkedveltem :) (bár nem sokat javult illatra). Iszonyat jól habzik és hűsít, ami ilyenkor nyáron igazán kellemes. A bőrőm is szereti, nem szárad, nem húzódik. Radírozó magok sem találhatók benne, ez nekem külön öröm. 4 csillagot mindenképp érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 23.