Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: helmeczi.gyongyi, Módosítva: 2013. május 22.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extra bőrkímélő arcszappan kizárólag hidegen sajtolt szűz olivaolajból.

• Vörös és zöldagyag került bele a tisztítás és méregtelenítés kedvéért.
  • Teafa és levendulaolajokkal illatosítottam a gyulladásgátló és sebgyógyító hatás miatt.

A termék súlya 80 gramm

Catn0va

2017. március 11.

Körülbelül egy éve, hogy használtam ezt a szappant. Emlékszem eleinte nagyon nehezen habzott. A rendszeres használattól tudott csak az agyag "kioldódni", a vége felé viszont már túl könnyen tudtam elmázolni az arcomon, az egész egy agyagmassza volt szappan helyett. Az olívaolajtól nagyon síkosra sikeredett ez a szappan, könnyen kiesik a kézből. Nem volt rossz, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.