Nadler

Ár:   850 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Szappanok

"A szárított és porított amla gyümölcs( indiai köszméte) jótékony hatással van a hajra és a fejbőrre: tápláló, kondicionáló, dússágot és és élénkséget kölcsönöz, a hajhagymák serkentésével támogatja a hajnövekedést, ellenőrzés alatt tartja az őszülést. Montmorillonite agyagot kevertem bele, amit régóta használnak külső és belső méregtelenítésre, ásványi anyagpótlásra. A kecsketejnél nem tudok hatásosabb bőrápoló anyagot, a legjobb, ami a bőrünkkel történhet. Hidegen préselt szőlőmag került a szappanba extra ápoló olajként, borsmenta, rozmaring és teafaolajokkal illatosítottam.Élénkítő, regeneráló hatással vannak a fejbőrre."