Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Monee, Módosítva: 2013. augusztus 23.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Hidegen préselt avokádóolajjal és avokádóvajjal készítettem ezt a láb és talpbalzsamot.Gyorsan felszívódik és extra táplálásban részesít.
Teafaolajat kevertem bele, ami fertőtlenítő, vírus-, gomba- baktériumölő- és sebgyógyító hatással bír."

Kiszerelés: 50 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Monee

2013. október 3.

Egy kissé zavaró a teafa olaj agresszív illata, de ettől eltekintve nagyon szeretem ezt a lábbalzsamot, nagyon jól táplál. Este szoktam használni, nem sajnálva :), majd zoknit húzok rá, így elkerülhető, hogy reggelre teafa olajba fulladjak és az ágyneműt is kímélem. :) Hűtőben tárolom, így valamivel tovább eltartható. Nagyszerű termék, biztos venni fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 3.