Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kamilla csodákat művelhet arcbőrünkkel és hajunkkal, gyulladáscsökkentő hatásanyugtatja a bőrt, lehúzza a duzzanatokat és enyhíti az irritáló kozmetikumokra adott negatív bőr reakciókat. Antiszeptikus tulajdonságai révén elpusztítja a baktériumokat, és fájdalomcsillapító hatással is bír.

A méz bőr és egészségvédő, mintegy 80 százaléka szőlő és más gyümölcscukorból áll, ezenkívül számos vitamint is tartalmaz. Ezek közül a legfontosabbak a B vitaminok, melyek a bőr, haj, a szem és az agysejtek egészségéhez szükségesek, valamint C vitamin. Ez az antioxidáns nélkülözhetetlen a szervezetet védelmező antitestek létrehozásához, a kiegyensúlyozott hormontermeléshez és a bőr feszességét adó kollagén szintézishez.

Extra bio szőlőmagolaj hatékony kozmetikai szer: a bőr simaságát, rugalmasságát biztosítja, megelőzi korai öregedését, képes a kollagén szöveteket regenerálni, növekedésüket stimulálni, a petyhüdt bőr állapotát javítani. A bőrbe könnyen és gyorsan felszívódik, különösen alkalmas száraz, érett bőr ápolására.

A kecsketej szappan nyomán nem válik a bőr szárazzá és irritálttá. Sőt a meglévő bőrirritációk is elmúlnak. Természetesen tiszta és puha marad tőle a bőr. Minden bőrtípusnak ajánljuk, de a leglátványosabb változást száraz, irritált, ekcémás bőrnél érhetjük el.
A méhviasz hatására bőrünk megpuhul és feszessé válik, javul a bőr sejtjeinek regeneráló képessége, baktériumölő hatása van, nyugtatja a bőrt és megakadályozza a gyulladások kialakulását, serkenti a vér keringését, jelentős az antiallergén hatása és az UV elnyelő szerepe.

Kiszerelés: 95-100 gramm

Gyevocska

2017. augusztus 30.

Nagyon masszív kis szappan. Az első, ami nem mállik, nem olvad el olyan gyorsan. Már jó 2-3 hete használom, szorgosan, és alig az 1/4-e fogyott el. Dús, krémes habot lehet belőle kisajtolni mosdókesztyűvel. Illata kellemes kamillás. Nem szárít, de nem is ragad a bőröm, még nyáron sem. Maximális tiszta érzetet hagy maga után.
Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Abszolút újravevős.

tamimaci

2013. július 14.

Hetek óta ezt használom tusfürdő helyett, és teljesen elégedett vagyok.
Végre nem viszket-hámlik a bőröm, testápolóra már nincs is szükségem mellette. Arcra-hajra még nem próbáltam.
Finom kamillás-mézes illata van, tele van kis virágokkal, a habja krémes-illatos.
Használat után szellős helyre érdemes tenni, mert ha vizes marad, túlzottan ragaszkodni fog a szappantartóhoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

Hetek óta ezt használom tusfürdő helyett, és teljesen elégedett vagyok.