Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Nagyon finom, igényes samponszappan. Főbb hatóanyagai: sárga és rhassoul agyag, biokamilla, bioméz, kecsketej, sárgabarackmag olaj. Citrom, narancs és bergamott olajokkal illatosítotva. Normál és száraz hajra ajánlott.

Kiszerelés: 85 g

zsannasko

2013. november 16.

Csalódás volt. Az első próbálkozásom a természetes kozmetikumokkal, ami jó időre elvette a kedvem, de szerencsére azóta találtam jó termékeket. Kezdjük az illatával, nos a felsorolt illatosításból semmi nem érvényesül. Bár száraz hajra van, de tovább szárít. A használata macerás, nehezebb kiöblíteni, mint más samponszappant. Még az ecet sem vitte ki rendesen (pedig nálam ez még mindig bevált). Sima szappanként végezte, szerencsére gyorsan elfogyott. Egyedül a minimalista csomagolása tetszett. A blogokon a készítő kedvességét és segítőkészségét az egekig magasztalták. Hát ebből én ezt nem tapasztalta, a termékkel kapcsolatos kérdéseimre még csak nem is válaszolt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Októberi Lány

2013. szeptember 1.

Első samponszappanom. Nem túl jól teljesít eddig.
Habzása miatt aggódtam, de ezzel nincs bajom, a vizes hajba dörzsölve jön a hab, rendesen. Le is mostam alaposan (legalábbis úgy tűnt), de valahogy ragacsos lett, mire megszáradt. Puha, de "tapadós", egy pillanat alatt kócosodós, mintha 1 hete nem mostam, és egy hónapja nem fésültem volna meg. Másodszorra almaecetes öblítést is beiktattam, amit aztán szintén jól kimostam, hát...talán fél fokkal lett jobb a helyzet. Még egy esélyt kap, hátha még több almaecet kell, de ha ez sem jön be, mehet kézmosónak! :(
Illata kicsit fura, olyan mézes sütis, meg még valami, ami annyira nem finom, nem büdös, csak "érdekes". Mérete csalódás, bár szerintem lassan fog fogyni, ha beválik, persze. Még írok, addig 2-es, sajna.

Update:
Először is, 4 használat után kb. a negyede fogyott el, a hátközépig érő hajamra, szóval annyira nem is fogy lassan.
Másodszor: nem szerettem meg. Próbáltam az almaecet mennyiségét és "hatóidejét" növelni, de nem az igazi. Harmadik alkalommal egészen jó volt, mert előtte citrommal dörzsöltem át a hajamat (hennától akarok megszabadulni, egyelőre nem túl sok sikerrel), ami kb. 1 órát állt a fejemen, és balzsamot is használtam. Így egy hétig is kibírtam a kövi hajmosásig, mert úgy tűnik, a citrom tényleg kedvező hatással van a zsírosodó hajon... A balzsam meg kellő képen megpuhította. A negyedik előtt elmaradt a citromozás, de balzsamoztam, hát, így már megint gubancos, fénytelen, és semmi perc alatt bezsírosodott. Szóval, tényleg minden lehetséges kombinációt kipróbáltam, és 25%-os teljesítmény után kijelenthetem, hogy ez nagyon nem nyert! Kicsit elvette a kedvemet a samponszappan használatától, lehet, hogy majd még kipróbálok egy másik fajtát, de azt hiszem, nem ettől a készítőtől. Marad a 2 csillag, szomorú vagyok...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Első samponszappanom. Nem túl jól teljesít eddig.

Update: