Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: silentmobiusvox, Módosítva: 2012. december 7.

Kategória:   Samponok

"Az új samponszappanom rendkívül kímélő, kifejezetten problémás fejbőrre készítettem. Bio zöldteával és sok rhassoul agyaggal készült, ápolóolajként bio makadámia olajat tettem bele. Rozmaring, levendula és citromolajokkal illatosítottam."

silentmobiusvox

2012. december 5.

Minden Nadler samponszappan kipróbálása után kijelentem, ennél jobb nincs! :D De ennél tényleg nincs ^^ Legalábbis a számomra :) Az általam próbáltak közül ennek a legjobb a habzása, a problémás fejbőrömmel csodát művel, és ami a legfontosabb, nem szárítja sem a hajam, se a bőröm. Nagyon könnyen kimosható a hajból (pedig nekem sűrű, derékig érő hajam van), nincs nehéz utóérzés, vagy nehéz szappanszag, csak csillogó, egészséges hajzat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Limonum Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>