Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

"A sörélesztő, illetve a sörben található vitaminok - például a már említett B2- vagy a B6-vitamin - kimondottan jó hatással vannak a bőrre. A pantoténsav - vagyis a B3-vitamin provitaminja - elősegíti a bőrsejtek anyagcseréjét. Mivel a B-vitaminok mindegyike vízben oldódik, a szervezet nem tudja hosszú időn át raktározni, tehát szükség van a folyamatos utánpótlásra. Egy ókori enciklopédista - Pilinius - írásai nyomán fény derült rá, hogy már az egyiptomiak is ismerték a sör bőrre gyakorolt jótékony hatását.
A sör baktériumölő és gyulladáscsökkentő, antioxidáns hatásáról kevesen tudnak.

A csalán teát sok-sok éve használom méregtelenítésre, mivel az egyik legerősebb hatású vértisztító növény.Alapos bőrtisztító, a zsíros bőrre pedig különösen jó hatással van.A csalán természetes hatóanyagai serkentik a fejbőr vérellátását, így erősítik a hajhagymákat. Rendszeres használatával gyorsabban nő a haj, és egészséges, szép fényű lesz.Tonizáló és dezodoráló hatása jó közérzetet biztosít.

A szappant borsmenta, rozmaring és citromfű olajokkal illatosítottam.

Normál és zsíros hajra ajánlom."

tric

2018. július 26.

Kb. két hete van meg, akkor rendeltem, mikor elegem lett a sok műanyagból. Előtte is natúrsampont használtam (Alverde), úgyhogy szerencsére a szilikonról átállás, stb nekem elmaradt. Viszont eleinte nagyon nehéz volt használni. Az almaecetes öblítést próbáltam kétszer mindenhogy, de nem szedte ki egyáltalán a hajamból. Harmadszorra már megtaláltam a megfelelő módot: kb 3 liter vízbe öntöttem 2 deci citromlevet, abba beleáztattam a hajam 3-4 percre. Tökéletesen kiszedte. Most már 4 napja nem mostam meg a hajam (kétnaponta mostam amúgy), de simán kimegyek vele utcára. Nem frissen mosott tapintású és kinézetű, de nem is az a zsírban tocsogó, mint ami a sampontól volt már a második nap végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Akara

2016. január 19.

Nekem ez a sampon bevált, pedig alapvetően száraz hajam van. Nem szárította ki, és határozottan tisztult a hajam, érezhetően lélegzett a fejbőröm. Jelenleg azért nem használom, mert az olajos pakolásokat nem hozza ki, és most kúraszerűen ricinusozok. Később újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Zatanii

2013. július 9.

Most kaptam meg, szaladtam is a fürdőszobába kipróbálni :) Könnyű használni, meglepődtem, hogy mennyi hab képződik, nekem a lemosásával sem volt különösebb gondom. Gyöngyi, a te hozzászólásod alapján választottam én is a gránátalmás-aloe verás Alterra balzsamot, nagyon könnyű utána kifésülni (a hajtövemre nem raktam.) Noha most használtam először, nekem nagyon tetszik az eredmény, remélem ez így is marad.

Update: Nagyon zsírosít sajnos, úgyhogy egy csillagot le kell szedjek, ezen kívül mostanában nehezebben jön ki, pedig kezdetben nem volt vele problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

cukrosszilva

2013. május 6.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Annyival frissebb, egészségesebb a hajam. Március óta használom, heti 2x és eddig csak egyszer voltam kevésbé elégedett az eredménnyel, de ott is az én hibám volt, nem figyeltem az öblítésnél. Balzsamozást nem is igényel a hajam, pihe-puha és annyira tiszta!!!(sima almaecetes öblítést csinálok a mosás végén)Szuper!Biztosan veszek még, ha elfogy, de még több mint a fele megvan :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

helmeczi.gyongyi

2013. május 3.

Hááát,az elején megküzdöttünk,de rájöttem a trükkjére:)Elő hajmosáskor furi volt,de tetszett,hogy natùr és puha lett tőle az egyébként durva,száraz,töredezett hajam,kicsit tapadòs volt fésüléskor,de màsnapra kifésülhettem belőle,talràn a szappanmaradvàny volt.Másodszorra alaposabban megmostam a hajam és a hajtövemtől egészen a hajvégekig jòl beszappanoztam,na hàt ennek az lett a következménye,hogy nem tudtam a hajambòl kiöblìteni...ìgy jàrtam harmadszorra is,2x mostam meg,és megpròbàltam jòl kiöblìteni,majd csinàltam savas öblìtés is,hajbalzsamot viszont egyàltalàn nem használtam...hát mit mondjak el voltam keseredve,sőt meg se akart száradni hajszàrìtásnál...tapadt a hajam,kócolòdott,nem tudtam beletùrni,nem szaladt ki az ujjaim között,sőt meg se tudtam szárítani,mintha beviaszoztam volna a hajam :-\ Negyedszerre totális elkeseredés mikor 3szori mosàs utàn se akarta kihozni a kòkuszolaj pakolást,de ezt betudtamaz SLS hiànynak,ìgy megmostam az alterra samponommal,amit azért akartam levàltani mert viszketett tőle a fejbőröm. Nagyon akartam szeretni ezt a szappant,de nem akartam hibáztatni,hátha én hasznàlom rosszul.Ma viszont sikerült, fejem tetején képeztem jò nagy habot,és csak a habot oszlottam el a hajszàlakon,ha kevésnek bizonyult se szappanoztam be,hanem inkàbb a kezemben gyártottam ùj hab adagot és azt kentem rà,dörzsöltem bele,majd alaposan jò meleg vìzzel leöblítettem és megmostam mégegyszer ugyanìgy,nagyon jòl habzott.Majd öblìtés + kamillás-almaecetes-teafaolajos öblìtés(3dl forrázott szűrt kamilla 3ek almaecet 5 csepp illòolaj)és a végén alterra grànàtalmàs hajbalzsam belefésülve,amit fél òra után mostam csak le mert itt olvastam hogy ùgy hatàsosabb.És láss csodát a hajam fényes puha szaladòs,tökéletes!!:-):-)A fő ok amiért nem akartam lemondani ròla,hogy a fejbőröm olyan tökéletesen tiszta volt minden sikertelen és sikeres hajmosàs utàn is, sehol egy korpa,se viszketés,örülök,hogy végre szerethetem<3 :-) Maradok a Nadler samponoknàl,ez az elsőm és kipròbàlom az összeset;-)Ha pedig olajos hajpakolást teszek felek,alterrával mosom le,az egy csillagot is csak ezért vonom le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

archibald_jordan

2013. március 24.

Nekem sem vált be egyáltalán!
Biztos, hogy nem veszem újra. Pedig nagyon reménykedtem benne, hogy jó lesz, mivel tök natúr cucc.
Pozitívum talán annyi, hogy jól kitisztította a hajam, de hát, ez a sampon elsődleges feladata, nem? :D Használtam utána balzsamot vagy pakolást, de attól még ugyanúgy alig lehetett kifésülni a hajam. Balzsam nélkül el sem tudom képzelni, hogy bontottam volna ki! A hajam elnehezült tőle, az ujjaimmal is alig tudtam kifésülni, a tapintása is nagyon száraz és fura lett... Kb 3x használtam, de annyi elég is volt. Bár nem végezte a kukában, reggelente mindig megmosom a hónaljamat, mielőtt elmegyek iskolába, na arra pont jó volt!! :DDDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Nekem sem vált be egyáltalán!

Lujza1104

2012. december 6.

Én szeretem ezt a szappant, mert az egyetlen megoldás a zsíros hajamra. Pedig mindent az ég világon (kénes sampon, teafaolaj, nem mosunk hajat csak 1x egy héten stb stb) kipróbáltam, és semmi nem vált be. De ez igen! Egyedül az nem tetszik benne, hogy nagyon macera kimosni. Ha csak a hajtőre viszem fel, akkor általában nincs gond, jobban kell öblíteni. De ha magára a hajhosszra, akkor nem tudok vele mit csinálni, nem jön ki. Plusz az sem pozitívum, hogy az olajos pakolásokat egyáltalán nem szedi ki. Emiatt vonok le egy csillagot, de ha lehetne, akkor csak egy felet vonnék le, mert különben tényleg nagyon klassz kis készítmény. Főleg, hogy bio az egész nulla méreganyaggal. Ritkán talál az ember ilyesmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.