Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Monee, Módosítva: 2013. augusztus 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Kifejezetten érzékeny, problémás bőrre ezt az arckrémet minőségi alapanyagokból.
Biokamillavíz gyulladáscsökkentő, csillapítja az ekcémát, csalánkiütést, kifejezetten az irritált, törékeny arcbőrre ajánlott. Én a nyári kánikulában mindig hordok magammal a táskámban egy üveggel, nagyon jól hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.Bio sheavajjal, bio kakaóvajjal, méhviasszal, szőlőmagolajjal és bio homoktövismag olajjal készült a krém. A bio homoktövismag olaj az egyik leghatásosabb hámosító és gyulladáscsökkentő.Rendkívüli bőrregeneráló, fiatalító hatása van.Ekcémás, pattanásos, irritált bőrre kiváló.A legerősebb általam ismert sebgyógyító olaj. Szantál, geránium és levendulaolajokkal illatosítottam."

Kiszerelés: 50 g

koalace

2015. november 22.

Nem tudom értékelés nélkül hagyni, csodás krém! Èjszakàra ès ha otthon vagyok nappalra kenem a pofimra, reggelre sima, puha, egészsèges szìnű lesz a bőröm, és szebb az egész bőrkèpem, a rozecás bőrömet nyugtatja. Mivel zsíros tényleg nem jó nappalra használni, de megfigyeltem, hogy reggelre makulátlanul felszívódik a krèm, csak a puha bőr marad, zsíros érzetnek nyoma sincs...Nálam gyorsan fogy, mert gyantázás után is használom, nagy elégedettsèggel. Már rendelem is a következőt! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Monee

2013. szeptember 10.

Szappanok után úgy gondoltam, hogy egy Nadler krémet is kipróbálok. Nem bántam meg. Ezt a krémet nem nappali krémként használom, mert az olajok/vajak miatt nem nyújt túl esztétikus látványt az arcom a használata után...nagyon fénylik és lassan szívódik be.(Volt, hogy feltettem egy vékony púder réteget és sokkal jobb volt a helyzet, de manapság inkább már a púdert is igyekszem hanyagolni, hogy a bőröm minél többet lélegezhessen :)..) Ettől függetlenül istenien hidratál és ami a legjobb benne, hogy a kamilla miatt az esetlegesen előfurduló gyulladt pattanásokat csodamód gyorsan eltünteti. Így kineveztem éjszakai krémnek. Gránátalma olaj tartalmú szemráckrémmel használva tökéletes kombót alkotnak. Nagyon jól regenerál, nincs hámló bőr és a domináns kamilla illata is imádnivaló :) Már a második tégellyel fogyasztom és biztos, hogy nem ez lesz az utolsó :) Engem meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 10.