Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Új formában is elkészítettem a kedvenc szappanomat. Ez lett a mindennapi ébresztőm a reggeli tusolásokkor, és biztos vagyok benne, hogy a koffein bőrön keresztül is felszívódik, mert garantáltan frissebb vagyok délelőttönként, ha ezzel a szappannal kezdem a napot. A kávéőrlemény masszírozza és megtisztítja a felesleges, elhalt hámrétegtől a bőrt, a koffeintartalma pedig élénkíti és méregteleníti a felgyorsított anyagcsere révén a szöveteket, ezért arcápolásra, és cellulitiszre is kiváló ez a szappan.
Sheavajjal gazdagítottam a szappant, ami a száraz és érzékeny bőr hidratálja, hosszan tartóan puhává teszi.Enyhíti az ekcémás és allergiás bőrtüneteket, elősegíti a sebgyógyulást,sejtregeneráló hatású, ezáltal gátolja a bőr öregedését. A biokókusztej nagyszerű hidratáló és tápláló szer és csodákat tesz a zsíros pattanásos bőrrel. Szantál és fahéjolajokkal illatosítottam."

Kiszerelés: 95-105 g

monic0810

2013. július 4.

Egyik kedvencem Tündétől. Kellemesen radíroz, kómás reggeleken igazi ébresztő, mindig van belőle otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.