Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Szappanok

"Ez egy méregtelenítő, frissítő hatású szappan.Feszesíti az arcbőrt a koffein és a kókusztejtartalmának köszönhetően, míg a sheavaj finoman táplálja. Az orvosi szén aktívan tisztítja és méregteleníti a pórusokat, a biokávéval együtt hatékonyan és finoman tisztítja a bőrt. Kiválóan alkalmas narancsbőr ápolására is. A kókusztej nagyszerű hidratáló és tápláló szer és csodákat tesz a zsíros pattanásos bőrrel. Sheavajjal gazdagítottam a szappant, ami száraz és érzékeny bőr hidratálja, hosszan tartóan puhává teszi.Enyhíti az ekcémás és allergiás bőrtüneteket, elősegíti a sebgyógyulást,sejtregeneráló hatású, ezáltal gátolja a bőr öregedését. Narancs, citrom, geránium és mandarinolajokkal illatosítottam."

Kiszerelés: 100-110 g

szederke

2014. május 23.

Általában reggelente használom a szenes-sós szappannal felváltva. Meg vagyok vele elégedve, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

HBrigi

2012. december 10.

Ezt nem használtam naponta, inkább csak ha radírozásra volt szüksége a testemnek, hetente 1-2 alkalommal. Pihe-puha hidratált bőr az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 10.