Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 1.

Kategória:   Szappanok

"A himalájasó kiegyenlítő hatása beállítja a sav-bázis háztartást és a megfelelő pH értéket.Száraz bőrnél lezárja a bőr felületét, nem engedi kipárologni a nedvességet. Zsíros bőrnél harmonizálja a túlzott faggyú termelődést. Pattanásos bőrű fiataloknál segít, egyensúlyba hozza a hormonháztartást. Gyulladáscsökkentő és baktériumellenes hatású. Serkenti a vérkeringést, frissebbé varázsolja a bőrt. A kecsketej gyorsan hidratálja és táplálja a bőrt,rengeteg tápanyagot tartalmaz, ezért az ebből az anyagból készült szappan természetesen gazdag proteinekben.A kecsketej szappan nyomán nem válik a bőr szárazzá és irritáltá, sőt a meglévő bőrirritációk is elmúlnak. Természetesen tiszta és puha marad tőle a bőr.Szappanjaim 30% farm kecsketejet tartalmaznak.A méz bőr és egészségvédő, mintegy 80 százaléka szőlő és más gyümölcscukorból áll, ezenkívül számos vitamint is tartalmaz. A sárga agyag rendkívüli gyógyító hatású pl. alkalmas ekcéma kezelésére is. Nagyon intenzív hatású. Nagyszerű sejtregeneráló, méregtelenítő-, összehúzó- és gyulladáscsökkentő hatású.A búzacsíra olaj rengeteg E-vitamint tartalmaz, karbantartja a kötőszöveteket, valamint serkenti a sejtek megújulását. A körömvirágolaj baktériumölő, fertőtlenítő, bőrregeneráló,fájdalomcsillapító gyulladáscsökkentő és gátló, haj és fejbőrápolószer, sebgyógyító.Érzékeny bőrre, fekélyekre, repedezett, száraz bőrre, viszketésre , bőrfertőzésre és gyulladásra, égésre és gombás fertőzésre gyógyhatással bír. A citrom, narancs, mandarin és grapefruit olajok kellemesen üde és friss illatot adtak ennek a finom szappannak."

Kiszerelés: 100-110 g

Makkancs

2013. július 16.

A második Nadler szappanom, és szeretem ezt is :) Az első a szenes himalája sós, ami valószínűleg az én bőrömhöz jobb választás volt. Ez egy kicsit szárít engem, de nem baj, hidratálok kicsit úgyis. A végeredmény tiszta, baba puha bőr, kevesebb bőrhiba. Az eladó gyors, készséges, kommunikatív. Nem kell félni a Meska-s rendeléstől :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

silentmobiusvox

2012. december 5.

Beváltotta a hozzáfűzött reményeimet, az első Nadler szappanok között volt, amit rendeltem :) Kellemes tapintású, puha bőrt eredményezett, csak azért négy csillag, mert a végét már nem tudtam elhasználni (ezt a többi himalájasós szappannál megfigyeltem), apró darabokra tört, se a zuhanytálcám, se a lefolyóm nem nagyon szerette :l

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.