Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Szappanok

A Chorella alga rendelkezik a szervezet méregtelenítésének figyelemreméltó képességével: a nap mint nap vízzel, élelmiszerekkel, levegővel magunkhoz vett káros anyagok eltávolításának mestere, sejtszinten méregtelenít, képes a nehézfémek összegyűjtésére, mozgósítására és a szervezetből való elszállítására is. Ráadásul nemcsak a bélrendszert tisztítja meg ez az alga, hanem a vérkeringésből és méregraktárakként működő zsírszövetekből is képes kiüríteni a méreganyagokat. Az alga ezen képességét a rendkívül koncentrált klorofill- és pigmenttartalmának, valamint háromrétegű cellulózos sejtfalának köszönheti. Az Chlorella alga a 4 %-os klorofilltartalmával az eddig ismert legmagasabb klorofill-koncentrációt tartamazza a növényvilágban, melynek köszönhetően tízszer több oxigént képes előállítani és szén-dioxidot megkötni, mint bármely más növény.
Rendkívüli szövetregeneráló és sebgyógyító hatással rendelkezik.
A Holt-tenger iszapja bizonytalan eredetű allergiás bőrelváltozások kezelésére is egyedülállóan alkalmas, valamint lassítja bőrünk öregedését. Az ásványi anyagok elengedhetetlenek az egészséges sejtanyagcsere fenntartásában, ami fontos tényező a bőr fiatalos küllemének megőrzésében. Az idő előrehaladtával testünk természetes ásványi anyag szintje csökken, pótlásra szorul. A Holt-tenger iszapja és sója tartalmazza a leghatékonyabb alapanyagokat, melyek a fiatal bőr megtartásához szükségesek.
A kókusztej nagyszerű hidratáló és tápláló szer és csodákat tesz a zsíros pattanásos bőrrel.
Sheavajjal és avokádóolajjal gazdagítottam a szappant, ami száraz és érzékeny bőr hidratálja, hosszan tartóan puhává teszi.Enyhíti az ekcémás és allergiás bőrtüneteket, elősegíti a sebgyógyulást,sejtregeneráló hatású, ezáltal gátolja a bőr öregedését.
Az algás rész bazsalikom, rozmaring, borsmenta és citromfű olajokkal, az iszapos rész kubeba, bergamott és citromfű olajokkal illatosított.

dorkka

2013. december 7.

Nagyon jó szappan volt, de pillanatok alatt elfogyott, nagyon pici. Háromszor fürödtem meg vele, mire fele akkora lett. Nem túl gazdaságos, de azért fogok még rendelni. Imádtam az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

helmeczi.gyongyi

2013. május 5.

Egyetértek az előttem szòlòkkal,nagyon finom, làgyan radìrozòs szappan, imàdom!Biztos ùjra veszem,kár h gyorsan fogy,de élmény vele a fürdés,nem szàrìt,kimondottan hidratàl!Olyan selymesen puha lesz tőle a bőröm,hogy a párom egész nap simogatott:-DEzért a dupla kényeztetésért megéri az árát:-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

kate.black888

2013. március 31.

Ez eddig a második kedvenc Nadler szappanom. Nagyon finom krémesre habzik, nagyon szeretem. A szürke és a zöld rész különböző állagú, a zöld kicsit "zselésnek" hat, az habzik olyan jól, a szürke kicsit szemcsés, ezért enyhén radíroz. A két rész nagy jó párosításnak bizonyult, finom puha lesz tőle az száraz ekcémás bőr is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Yndre

2013. január 8.

Ez a szappan valami fantasztikus. Sokkal jobb mint bármelyik korábban használt natúr szappanom. Finom illata van, a szürke rész gyengéden radíroz, míg a zöld résznek isteni finom puha habja van. Egyáltalán nem szárítja a bőröm, jelenleg minden nap ezt használom, képtelen vagyok más után nyúlni, bár így egy kicsit gyorsan fogy... :)

Ez volt az első Nadler szappanom, hogyha a többi is ilyen jó biztosan rajongó leszek. Ezt 100%, hogy újrarendelem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.