Nadler

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110-130 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kiszerelés:   110-130 g
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Frissítő, méregtelenítő, összehúzó, alapos bőrtisztító hatással bír ez a szappan a bio csalánnak, a zöld agyagnak és a himalájai sónak köszönhetően.
Bőrápoló hatását a kecsketejnek, szőlőmagolajnak, sheavajnak és a kakaóvajnak köszönheti. Citromfű, citrom és bazsalikom olajokkal illatosított.

Gyevocska

2019. február 23.

Nagyon szerethető kis szappan. Nagyon jól tisztít, olyan nyikorgósra, amit szeretek. Illata állati friss! Nem szárít,-bár én elviselném, ha jobban is szárítana-nem húzódik a bőröm tőle. Azt mondjuk nem is szokott. Egyetlen kritikám, hogy nem szeretem az ilyen sütiformás szappanokat. A téglaforma jobb. Ja, és persze nagyobb kivitelben. Mire megszokja a bőröm, és kezdi élvezni a kényeztetést, már el is fogyott. Ettől függetlenül abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.