Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 1.

Kategória:   Szappanok

"A csokoládé gyógyító tulajdonságai már az ősi idők óta híresek, de manapság is felhasználják a kakaó pozitív hatásait.A csokoládé hatóanyagainak köszönhetően a bőr konzisztenciája megváltozik, feszesebbé, rugalmasabbá, bársonyos tapintásúvá válik, méregteleníti a szöveteket. Antioxidáns, hidratálja és táplálja a bőrt, feszesít és rugalmasít. A csokoládéban található kakaóvaj pedig puhítja, táplálja és védi a bőrt.
A kecsketej gyorsan hidratálja és táplálja a bőrt,rengeteg tápanyagot tartalmaz, ezért az ebből az anyagból készült szappan természetesen gazdag proteinekben. Az illata fantasztikus: csokoládé és méz fahéj és szantálolajjal keverve.:)"

Kiszerelés: 110 g

Krampusz

2016. július 30.

Évek óta használom ezeket a szappanokat. A csokis-mézes-kecsketejes verziót olyan időszakban, amikor a jól végzett kismillió teendő után jól esik a jutalom. (Pl. amíg kereskedelemben dolgoztam, a karácsonyi őrültekháza idején imádtam ezzel az édesség-illatú szappannal tisztálkodni.)
Tünde többi termékét is nagy megelégedettséggel használom, hosszú ideje nincs szükségem hidratálókrémre általuk. :) (Igaz, ezzel párhuzamban a minőségi és mennyiségi folyadékbevitelre is odafigyelek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

encimokus

2013. október 17.

Az enyém sem nem csokis, sem nem mézes illatű, inkább kissé büdös. Szerencsére nem szárít, ennyi az egyetlen pozitív tulajdonsága. Rendkívül gyorsan fogy, pedig nem pancsolok órákig, ellenben drága. Ennyit tudnak a drogériák saját márkás natúr szappanjai is harmadáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 17.

Zsuzsi216

2013. augusztus 29.

Nagyon finom csokis-mézes illata van. Krémes a habja. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Nagyon finom csokis-mézes illata van. Krémes a habja. Megéri az árát.

iamlost19

2013. augusztus 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Engem inkább egy karácsonyi mézeskalács illatára emlékeztet, imádom! :) Krémes habja van, és hihetetlenül jól ápol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 15.

konyakrisz

2013. július 31.

A manna szappan után ez volt a következő natúr szappanom, és valami csodának éreztem, hogy végre egy szappan nem szárít :) Nem habzik úgy, mint a manna, de remekül ápol. Ráadásul fele annyiba kerül és minimális a szállítási költség!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

Yndre

2013. március 17.

Szeretem a Nadler kecsketej szappanokat, mert nem szárítják a bőröm és a kombinált-pattanásos arcomnak is jót tesznek. Ez a szappan sem kivétel ez alól, emelett isteni étcsoki jellegű natúr illata van. Engem teljesen a marcipános Cherry Queen konyakmeggyre emlékeztet. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.