Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: -Norcsi-, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

"Csodálatosan meleg, egzotikus illatúra sikeredett ez a szappanom! Cédrus, fahéj, narancs és pálmarózsaolajokkal(aminek nincs köze a pálmaolajhoz, más-más növényből készülnek) illatosítottam. Fahéjjal és rózsaszínagyaggal színeztem, de nem öncélúan, mert mindkét anyag serkenti a bőr anyagcseréjét, a bio zabpehely pedig egyszerre ápolja és stimulálja a bőrt, egyrészt a kioldódó zabtejjel, másrészt pedig masszírozza a bőrt, az elhalt hámsejteknek segít a leválásban. Shea- és kakaóvajjal ápol."

Kiszerelés: 110-120 g