Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: -Norcsi-, Módosítva: 2013. június 26.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros

"Frissítő luxus kényeztetésnek szántam az új szappanomat, telepakoltam a legfinomabb dolgokkal:
- a sárga és fehér agyag tölti fel a bőrt ásványi anyagokkal, miközben a méreganyagokat eltávolítja
- a biokamillapor a gyulladt bőrt nyugtatja
- valódi bio kókusztejjel hidratál
- shea-, kakaó- és mangóvajjal ápol
- gyömbér, citrom és mandarinolajokkal illatosítottam, hogy felüdítse használat közben a testet, lelket:)"

susi95

2019. június 4.

Nagyon finom citrusos illata van, de csak tusolás közben érződik. Nem az a habos szappan, inkább krémes. Jól tisztít, sokáig kitart, finoman masszíroz, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Gyevocska

2017. december 14.

Valahogy ezekkel a citrusos-narancsos szappanokkal mindig megjárom. Kellemesnek kellemes, de! Habot nem tudok belőle kicsiholni, még mosdókesztyűvel sem. Semmit. És nem érzem az illatát. Se citrust, se semmit. Tudom, hogy citrus illatok könnyebben elillannak, de azért a szappan közepe felé maradhatna egy csöpp. Nagyon vágytam rá, hogy jó legyen, de olyan, mintha egy kaviccsal próbálnék mosakodni.
Így engem nem szárít, tekintve hogy a felénél feladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Így engem nem szárít, tekintve hogy a felénél feladtam.

Akara

2016. szeptember 5.

Egy újabb kellemes szappan.
Bár kicsit intenzívebb ("csípősebb") gyömbérre vágytam, végeredményben a szappan pont olyan illatot hozott, amilyet egy ilyen bio/natúr terméktől el lehet várni. Nem túl tolakodó, nem mű. Dominál a citrusos illat.
Az állaga, habzása picit "porosabb" érzetű volt a többi szappannál, de ez sem vészes szerintem - csak én jobban szeretem a krémes dolgokat.
Sajnos rájöttem, hogy a kókusztejes szappanok az én bőrömet picit szárítják, így inkább maradok a jól bevált kecsketejnél. Ezt inkább normál, vagy annál zsírosabb bőrre ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Egy újabb kellemes szappan.