Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Lujza1104, Módosítva: 2013. január 2.

Kategória:   Dezodorok

Összetevők: Kókuszvaj,  Sheavaj, Kakaóvaj,  Szőlőmagolaj,  Méhviasz,  Citromfű,  Fodormenta

konyakrisz

2013. július 31.

Nekem sajnos a házi készítésű krémek nem váltak eddig be. Ezt a dezodort nekem kicsit körülményes használni, egy csomó dezodor maradt az ujjamon és valahogy ragacsosnak éreztem magam tőle. De nagyon szimpatikus a készítő, ezért nem adok kevesebb pontot, de a szappanjaihoz hűséges maradok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

tenyitomi

2013. július 27.

Bár még csak rövidtávú a "kapcsolatunk" de eddig beválni látszik.A használata az eddigiekhez kicsit időigényesebb,célszerszámmal kiveszem az adagot kézzel jól bemasszírozom,mindez max 2-3 perc tehát belefér.Hamar beszívódik nem hagy ragacsot,ami kicsit fura volt az elején érezni lehetett a sószemcséket,de nem volt kellemetlen.nekem eddig nem okozott semmiféle kellemetlen csípést sőt kifejezetten komfortos érzetet hagy/lehet a kollegina talán közvetlenül hónaljborotválás után használta úgy el tudom képzelni hogy csíp,vagy egyéni érzékenység mint nálam pl. a magas alkoholtartalom/szóval összefoglalva enyhe natúr citrom-teafa illat komfortos érzetű,hamar beívódó,nem foltozó,szagmentesítése eddig megfelelő,IZZADÁST NEM SZÜNTETI MEG TELJESEN,EZT NEM IS ÁLLÍTJA MAGÁRÓL ,tehát akár 3-4 négyzetcentiméter "csúnya"foltika is keletkezhet a pólón/hi-hi-hi/.Az enyém összetevői:sheavaj,pí víz,kakaóvaj,méhviasz,szőlőmagolaj,cink-oxid,lysolecitin,himalájasó,citrom és teafaolaj/100%-os illóolajok/850 pénz volt elég sokáig elég lesz ár-érték nálam 5.Én a Meskáról rendeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

kissmargo

2013. március 9.

Már nagyon szerettem volna az alus dezodoromat valami natúrra cserélni. Több-kevesebb sikerrel jártam eddig, de igazság szerint hatásában egyik sem volt az igazi. Ezt a dezodort pedig le sem tudtam tesztelni, mert annyira csípte a bőrömet, hogy rögtön le kellett mosnom. Nem tudom, mi válthatta ki?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Lujza1104

2012. december 19.

Annyira finom, friss illatom lesz tőle, hogy még a legjobb parfümöket is lekörözi :) az embernek nem ilyen mesterséges illata lesz, hanem olyan, mintha most jött volna valami Kék Lagúnából. Vagy legalábbis én ezt érzem :D nagyon nyárias, kellemes, mindenféle mesterséges anyag nélkül. Tökéletesen bevált, mint dezodor, minden téren :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.