Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Szappanok

"A holt-tengeri iszap ősi gyógyír.A fekete iszap mélyen behatol a bőr pólusaiba, eltávolítja a bőr felületén előforduló olajos réteget. Visszaállítja a bőr természetes egyensúlyát és PH értékét. Méregtelenít, eltávolítja az elhalt felső hámréteget. Fokozza a vérkeringést és a bőr sejtjeinek oxigénnel való ellátását. Üdébbé, egészségesebbé és fiatalosabbá teszi a bőrt. Megvéd a károsító környezeti hatásoktól, megerősíti a bőrszöveteket. Különböző bőrpanaszok gyógyításánál is alkalmazható, például: akné, pikkelysömör, ekcéma. Az öregedési folyamatokat késlelteti, segít megelőzni a bőr megereszkedését.
A kecsketej gyorsan hidratálja és táplálja a bőrt,rengeteg tápanyagot tartalmaz, ezért az ebből az anyagból készült szappan természetesen gazdag proteinekben.
A kecsketej szappan nyomán nem válik a bőr szárazzá és irritáltá, sőt a meglévő bőrirritációk is elmúlnak. Természetesen tiszta és puha marad tőle a bőr.
Szappanjaim 30% farm kecsketejet tartalmaznak.
A szappanokat levendula és geránium illatosítottam."

Kiszerelés: 90-100 g

helike911

2015. december 12.

A Manna ében szappan helyett kerestem egy pénztárca kímélőbbet, de nem ájultam el tőle sajnos. Nem habzik eléggé számomra, benne a szemcsék is túl nagyok, élesek, így karmolják a bőrömet. Egyszer megpróbáltam bele fürödni, de olyan lett utána a lábam, mintha egy macskával harcoltam volna. De elhasználom azért, mert ezek ellenére nem mondanám rossznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Chootie

2015. augusztus 13.

A szappan nem ilyen kis kompakt, hanem rendes szelet formában érkezett. Egy használat után ATOMJAIRA esett szét, így ment a kukába. (Miután kihalásztam a lefolyóból a félszer fél centis darabkákat. A hatása jó volt így 5 perc használat után is, így gondolom, hogy rendszeresnél még jobb lenne. E miatt kap az 1 mellé mégegy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

szonnyus

2014. április 1.

Egy hete mosom vele az arcom, fura, mert alig habzik, sot. Engem nemileg szarit, meg nincs vegleges velemenyem rola

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

_zsulu_

2013. május 6.

Arcmosáshoz használom, már kb. 3-4 hete. Nem szárít, nem lesz tőle patis, vagy pöttyös az arcom, és az iszaprögöcskék még radíroznak is kicsit. Abszolút király!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.