Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 1.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A holt-tengeri iszap ősi gyógyír.A fekete iszap mélyen behatol a bőr pólusaiba, eltávolítja a bőr felületén előforduló olajos réteget. Visszaállítja a bőr természetes egyensúlyát és PH értékét. Méregtelenít, eltávolítja az elhalt felső hámréteget. Fokozza a vérkeringést és a bőr sejtjeinek oxigénnel való ellátását. Üdébbé, egészségesebbé és fiatalosabbá teszi a bőrt.
A himalájasó kiegyenlítő hatása beállítja a sav-bázis háztartást és a megfelelő pH értéket.Száraz bőrnél lezárja a bőr felületét, nem engedi kipárologni a nedvességet. Zsíros bőrnél harmonizálja a túlzott faggyú termelődést. Pattanásos bőrű fiataloknál segít, egyensúlyba hozza a hormonháztartást. Gyulladáscsökkentő és baktériumellenes hatású. Serkenti a vérkeringést, frissebbé varázsolja a bőrt. Pikkelysömör, ekcéma, neurodermatitisz, allergia, gomba szőrtüsző gyulladások kezelésére kiváló.A kötőszöveteket rugalmassá teszi, a szöveteket méregteleníti, tehát a cellulitisz egyik legjobb ellenszere.
Az olívaolaj helyreállítja a legszárazabb bőrt is, allergiások, ekcémások is használhatják. A bőrrel rokon komponenseinek köszönhetően könnyen felszívódik , hatékonyan és gyorsan fejti ki hatását a bőr mélyebb rétegeiben . Az olivában található esszenciális zsírsavak hatására sokkal kevesebb zsírt kell kiválasztani a pórusoknak, és könnyebbé válik a bőr öntisztulása.Magas az E-vitamin tartalma, ezáltal gátolja a bőr öregedését, a ráncok kialakulását, elősegíti a hámsejtek képződését és a bőr megújulását.
A levendulaolaj kiegyensúlyozza a bőr zsírosságát, és serkenti a bőr anyagcsere folyamatait. Segít a zúzódások, rovarcsípések elmulasztásában, a mitesszerek leszárításában és más bőrhibák gyógyulásában, még az olyan súlyos esetekben is, mint a pikkelysömör vagy az ekcéma."

Kiszerelés: 80 g

kate.black888

2013. március 31.

Azért vonok le egy csillagot, mert nekem arcra egyáltalán nem jött be, elég szép tiszta az arcbőröm, nagyon ritkán vannak pattanásaim, de ettől a szappantól pattanásos lettem, így arcra nem használtam tovább. Viszont testre, ekcémára kifejezetten jó volt, arcra meg találtam mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.