Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Szappanok

Indiai citromfűvel és bio zöldteával készült ez a finom, kecsketejes szappan, himalájai sóval, zöld agyaggal, kevés bio chlorella algával dúsítottam, shea- és kakaóvajjal, hidegen préselt avokádóolajjal ápol és hidratál..
Indiai citromfű-, bergamott- és citromolajoktól illatozik.

Kiszerelés: 110 g

Gyevocska

2016. december 9.

Nekem nincs bajom az illatával. Nagyon minimálisan érzem a citromfüvet, és kész. Szinte semmi mást. Gondolom, ez darabtól függ.
Ami egy picit zavar, hogy még egy minimális habot sem tudok kicsikarni belőle. Még mosdókesztyűvel sem. Félreértés ne essék, nem habtengerre vágyom. Van olyan kézműves szappanom, ami nem habzik, de szeretem. Az viszont krémes. Ez nem. Olyan, mintha egy kavicsot forgatnék a kezemben.
Hogy szárít-e vagy sem, nem tudom. Így, télidőben, mindig shea vajazok fürdés után.
Azért egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

Azért egynek jó.

Akara

2016. június 17.

Update:
Immár több, mint két hete jó barátságban vagyunk a szappannal. Jól hidratálja a bőrt, nem használok semmilyen testápolót, krémet, olajat - pedig száradós a bőröm. Eleinte fura volt megszokni, hogy zuhanyzás után nem olyan csúszós a bőröm, mégis azt érzem utána, hogy puha, selymes. Egyenletesebb lett a bőröm textúrája is, rugalmasabb, és mintha picit a narancsbőrt is enyhítené. Ahogy egyre beljebb érek, egyre intenzívebb az illata is. Arra is figyelmes lettem, hogy mióta használom, nem izzadok annyira, ha egész nap nem megyek sehová, nem is használok már dezodort. Azon kaptam magam, hogy még a felénél sem járok, de már azt nézegetem, hogy milyeneket vegyek legközelebb. (Persze korábban tusfürdőből is egyszerre legalább 3 eltérő illat volt készenlétben, hogy lehessen válogatni.)
***
Hát, ez a szappan nagyon szuper. Ugyan, mint az előttem szóló, én sem érzem erősen az illóolajok, stb. illatát, és nálam is van egy kis mellékszaga - de azért még mindig a kellemes dominál. Megbarátkoztam vele, hiszen ez nem egy adalékszerekkel telenyomott tusfürdő, hanem egy 100% természetes szappan. Sőt, kifejezetten azt veszem észre, hogy egy fárasztó, fejfájós, frontérzékenykedős nap után felfrissít, elmulasztja a tompaságot, enyhe fejfájást, ha letusolok vele - de nem úgy frissít, hogy utána a na végére kipattanjon a szemem. Egyébként nem szárít, puha tőle a bőr. Radírozáshoz is ezt használom, radírozó kesztyűvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Update:
***

Októberi Lány

2013. augusztus 28.

Hát én nem ezt vártam. A felsorolt illóolajokat nem, csak a fura gyógynövénytea, vagy még sokkal inkább - nem a jó értelemben vett - mező / kaszált fű szagot érzem rajta. Pedig úgy vártam, hogy megérkezzen, imádom a bergamott illatát! Úgy látszik, az enyémbe nem jutott annyi, mint "silentmobiusvox" szappanjába, mert ő nagyon dícsérte...! :( Azért erős a hitem, kitartok, mert szerencsére a bőrön nem marad meg a szag, hatását még tesztelem, az mindenképpen biztató, hogy nem húzza a bőrömet, még az arcomon sem. Külleme sem olyan guszta, mint a képen, de ez legyen a legkevesebb... Egyelőre nagyon szigorú, de annál igazságosabb 3 csillag, ha több ideje használom, majd még adok vagy veszek el tőle.
Update: Hát őszintén szólva nem győzött meg ez a szappan. Nem tudok túllépni a szagán. Most befogtam kézmosónak, de még annak is büdi. És elég pazarlás is ennyiért... Szomorú és csalódott vagyok. -1 csillag. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

silentmobiusvox

2012. december 5.

Frissítő illata miatt nekem ő kimondottan nyári szappan, kánikulaidőben felér egy aromaterápiával. Amit ígér, bevált, a bőröm ápolt és hidratált. A sok dobogós helyezett között ez az egyik legkedvencebb szappanom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.