Nadler

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2018. március 4.

Kategória:   Szappanok

"A kecsketej gyorsan hidratálja és táplálja a bőrt,rengeteg tápanyagot tartalmaz, ezért az ebből az anyagból készült szappan természetesen gazdag proteinekben.A kecsketej szappan nyomán nem válik a bőr szárazzá és irritálttá, sőt a meglévő bőrirritációk is elmúlnak. Természetesen tiszta és puha marad tőle a bőr. A himalájasó kiegyenlítő hatása beállítja a sav-bázis háztartást és a megfelelő pH értéket.Száraz bőrnél lezárja a bőr felületét, nem engedi kipárologni a nedvességet. Zsíros bőrnél harmonizálja a túlzott faggyú termelődést. Pattanásos bőrű fiataloknál segít, egyensúlyba hozza a hormonháztartást. Gyulladáscsökkentő és baktériumellenes hatású. Serkenti a vérkeringést, frissebbé varázsolja a bőrt. Pikkelysömör, ekcéma, neurodermatitisz, allergia, gomba szőrtüsző gyulladások kezelésére kiváló.A kötőszöveteket rugalmassá teszi, a szöveteket méregteleníti, tehát a cellulitisz egyik legjobb ellenszere.Rendkvül hatásos izzadásgátló és dezodoráló.
Makadámia olajat tettem hozzá extraolajként, mivel a bőrbe teljesen felszívódik, bársonyosan csillogó lesz tőle. Ápolja, és feszesíti a száraz, fáradt bőrt. Palmitolsavat tartalmaz, amely az újszülöttek bőrét védő természetes zsírrétegben is megtalálható.Ez egy különleges finom olaj, ekcémára, pszoriázisos bőrbetegségekre kiváló, és a kisbabák bőrére is. Az érett, száraz bőr is hálás lesz érte. Rendkívül bőrbarát, bőrselymesítő. Jázmin, geránium és ylang-ylangolajokkal illatosítottam."

susi95

2021. január 16.

Tényleg bőrselymesítő, télen különösen hidratáló, krémes szappan. Ami szokatlan a használatában, hogy egyátalán nem habzik. Kézben érdemes forgatni ,mert a só szemcsék a bőrt karistolhatják. Az illatával nem vagyok kibékülve, tudom hogy kecsketej szappan, de alig-alig érződik valami kevés jázmin illat (geránium és ylan ylang meg végképp nem), annyira elnyomja a kecskeszag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Chootie

2015. augusztus 13.

A jázmint nem éreztem ki belőle, de a só jót tett a bőrömnek, megnyugtatta és az apróbb hibucikat, kiütéseket eltüntette. Sajnos a vége felé darabokra esett a szappan, így ki kellett dobnom. Ezért a 4 csillag. (Valamiért Nadler összes szappanja darabjaira esik egy idő után, ezen előnyös lenne javítani.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

KG

2014. augusztus 10.

Nagyon szerettem. Hosszan tartó jázminillata valóban nincs, de az nem is lenne valami jó jel:) Puha, selymes, ha elfogynak a jelenlegi szappanjaim, lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

cinoci

2014. április 7.

Annyira büdös volt, hogy nem tudtam használni. Viszont a bátyám háta tele volt apró piros kiütésektől (allergiás lett egy öblítőre), és neki nagyon szépen letisztította. Ha valaki elviseli az illatát, akkor nagyon jól működik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.