Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Testápolás

"Az ichtiol nagyon erős antiszeptikus és sebgyógyító, kiváló redukáló szer, faggyúmirigy szabályozó, és gyulladásgátló hatással.Régóta használják ekcémás és pszoriázisos problémákra, kiváló hatással van a pattanásos, gyulladt bőrre. Ebben a krémben az ichtiol kifejti hámépítő, érösszehúzó, szárító, antiszeptikus, fájdalomcsillapító, viszketéscsillapító, hámképző, anti-szeborreás és anti-rozaceás hatását.Összehúzza a pólusokat, nyugtatja a bőrt és segít a nyomkodás apró sebeinek eltüntetésében. Gombás bőrbetegségekre is ajánlott. A krémbe teafa, levendula és citromolajokat kevertem és egyúttal az antibakteriális és sebgyógyító hatását is erősítettem.Sheavajat, kakaóvajat, méhviaszt, bio extra szűz oliva olajat, szőlőmagolajat, bio cickafark macerátumot, és körömvirágolajat kevertem össze és kecsketejport tettem bele. Nagyon kellemesen és hatásosan ápol és hidratál."

Kiszerelés: 30 g

HBrigi

2012. december 10.

Az illata sajnos nem túl kellemes, de a hatása miatt megéri használni. Szépen helyrehozza a sebeket, ekcémás "kivakarásokra" is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 10.