Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: smilery.adri, Módosítva: 2013. május 7.

Kategória:   Samponok

"A kátrányos samponszappanom kifejezetten problémás fejbőrre készült.
Diófalevél főzettel és kecsketejjel készítettem, rhassoul agyagot és ichitolt adtam hozzá, extra olajnak pedig perillaolajat, búzacsíraolajat és hidegen préselt szőlőmagolajat tettem bele.
Teafa, levendula és rozmaringolajokkal illatosítottam.
A diófalevél és az ichtiol erős fertőtlenítő hatással bír, a szőrtüszőatkák(demodex) ellen is hatásos."

Kiszerelés: 85 g

kiscsilli

2014. február 1.

Kezdem azzal, hogy imádom Nadler szappanjait. De ezt a szappant sajnos ki kellett vágnom a kukába, mert annyira erős a kátrány "illata", hogy nem bírtam elviselni. Napok múlva is éreztem a hajamon, pedig almaecetes öblítést is végzek a hajmosás végén, de az se veszi el. Kolléganőm is rendelt, ő is kidobta. Helyette az algás vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

Jerumenuha

2013. augusztus 3.

Ez egy zseniális szappan problémás fejbőrre. Megszünteti a hámlást, viszketést. Ismerősöm egész testére használja, szépen javul tőle az ekcémája

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 3.