Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Szappanok

"Szolid, de rendkívül értékes szappant készítettem, ami a kedvencemmé nőtte ki magát.
Bio kávét és bio mézet kevertem a bio kamillateával és kecsketejjel készült szappanalapba, kakaóvajjal és búzacsíraolajjal tettem ápolóbbá, a sárgaagyag gondoskodik a tisztításról és méregtelenítésről.
A kávé gyengéden masszírozza a bőrt, a méz és a kamilla fertőtlenít, csillapítja a bőr irritáltságát, ezért nem csak általános szappanként, de arcápolónak is használom(és javaslom). Szantál, mandarin és citromolajokkal illatosítottam, de inkább a kávé dominál."

Kiszerelés: 95-100 g