Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Szappanok

"Egy kedves ismerősöm révén sikerült jó minőségű kék agyaghoz jutnom.Már régóta fájt rá a fogam, és nagyon örültem a lehetőségnek:)

A kék agyag a legnagyobb szívóerejű agyag, ezért jó hatással van az igazán zsíros, gyulladt bőrre. Fertőtlenítő hatású. Gyógyászati felhasználása: zsíros hajra, zúzódás és rándulás borogatások. Montmorillonitot is tartalmaz, ami az agyag szorpciós hatásáért felelős) és Kvarcot (segíti a csontképződést, az ásványi anyagok beépülését és az agyműködést, támogatja az érfalakat, serkenti a gyomorfekély gyógyulását, rákmegelőző, újraszervezi a bőr hidratációját) is.

A krími háború idején sikeresen alkalmazták belsőleg kolera és vérhas kezelésére is. Érzékeny bőrre ideális, általánosan alkalmazható. Élénkítő, ránctalanító, halványító, acne ellenes hatású. Hajpakolásként segíti a haj növekedését, eltávolítja a korpát. Gyógyászati felhasználása: bőrbetegségek (ekcéma, psoriasis), izületi fájdalmak, bronchitisz, nyirokcsomó gyulladás, fejfájás. A kecsketejes szappant sok kakaó- és mangóvajjal tettem még ápolóbbá, levendula és gerániumolajokkal illatosítottam, saját termesztésű, házi levendulavirággal díszítettem."

Gyevocska

2018. március 29.

Illata nagyon kellemes, nagyon szeretem. A geránium és a levendula tökéletes kombinációja. Nem szárít, de nem is táplál különösebben. Ellenben, amíg használtam, viszkető, pattanásszerű dudorok jelentkeztek a hátamon, és a homlokomon, így félreraktam. Most pihen, de megpróbálom vele újra, kíváncsi vagyok, ettől van-e. Nem szeretném, mert jó lenne elhasználni.
Megkövetem Nadlert, mert most, hogy újra el kezdtem használni a szappant, és lassan el is fogy, rájöttem, hogy nem ettől lettek pattanásaim. Ellenben nagyon megszerettem dús habját, az illata pedig ahogy haladok a vége felé, egyre intenzívebb, amit imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

visontaivanda

2014. január 17.

Nagyon tetszik az illata, krémes, puha lesz tőle a bőröm, kellemes kis szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Nagyon tetszik az illata, krémes, puha lesz tőle a bőröm, kellemes kis szappan.

Jerumenuha

2013. augusztus 3.

Kiváló tisztító és ápoló tulajdonságokkal rendelkező szappan. Finom selymes lesz utána a bőröm és nem húzódik, mint más szappanoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

monic0810

2013. július 4.

Nagyon kellemes levendula illata van, nagyapám borotvakrémjére emlékeztet gyerekkoromból (Barbon, vagy valami hasonló). Tápláló, krémes, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

kate.black888

2013. március 31.

Egyedül az illatával nem voltam kibékülve, ezért vontam le egy csillagot. Egyébként szerintem nem egy nagy durranás ez a szappan, a dolgát elvégzi, az én bőrömmel nem csinált semmit, nem szárított, de nem is táplált, elhasználtam. Amúgy a kinézete nagyon tetszett, habos sütire hasonlít :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

HBrigi

2012. december 10.

Néha kedvet kapok a levendula illathoz, de töményen akkor sem szeretem. Ez nekem az ideális levendulás szappan, pont annyira illatos, amennyire kell! Mellette pedig finom krémes habos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 10.