Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A körömvirág hatóanyagai anti-mikrobális, gyulladáscsökkentő, antioxidáns, hámosító, sebgyógyító és immun-stimuláns hatásokkal rendelkeznek. A körömvirágnak bőr- és nyálkahártya-gyulladásokat csökkentő, illetve sebgyógyulást elősegítő hatása van. A kecsketej különösen finoman bánik a bőrrel, kálcium tartalmával egészségesebbé, puhábbá varázsolja. Gyorsan hidratálja és táplálja a bőrt. A kecsketej szappan nyomán nem válik a bőr szárazzá és irritálttá. Sőt a meglévő bőrirritációk is elmúlnak. Természetesen tiszta és puha marad tőle a bőr. Minden bőrtípusnak ajánljuk, de a leglátványosabb változást száraz, irritált, ekcémás bőrnél érhetjük el. Ebben a szappanban ötvöztem a körömvirágolaj és a kecsketej gyógyhatását.Rendkívül kíméletes, bőrbarát szappant sikerült készítenem. Méhviasszal dúsítottam a szappant,hogy még kifejezettebb bőrápoló hatást érjek el. A méhviasz hatására bőrünk megpuhul és feszessé válik, javul a bőr sejtjeinek regeneráló képessége, baktériumölő hatása van, nyugtatja a bőrt és megakadályozza a gyulladások kialakulását, serkenti a vér keringését, jelentős az antiallergén hatása és az UV elnyelő szerepe. Narancs, citrom, gerániumolajokkal illatosítottam."

Kiszerelés: 95-105 g