Nadler

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kategória:   Szappanok

Nyugtató, relaxáló, extra hidratáló hatású szappan

Levendula, geránium és zsálya illóolaj gondoskodik az ellazulásról, a bőr ápolásáról pedig az extra mennyiségű (12%) extra olaj gondoskodik: kakaóvaj, shea- és bio kókuszvaj táplálja fürdés közben. A zabpehely gyógyítja a pattanásokat, nyugtatja a száraz, irritált bőrt, és kíméletesen tisztítja a pórusokat.

Gyevocska

2019. február 10.

Krémes-habos, nyugtató levendulás fürdőélmény. Nem szárít, nem irritál. És nem mellékesen még jó is néz ki a szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.