Nadler

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catn0va, Módosítva: 2017. március 27.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Kedves Vevőm kérésére készítettem el ezt az arcápolókrémet, amibe több, mint 50% arányban bio hidegen préselt ligetszépe olaj került.
A külsőleg használt ligetszépe olaj bizonyítottan pozitív hatást gyakorol a bőrre. Csökkenti a bőrön jelentkező viszketést, gyulladást, irritációra való hajlamot. A ligetszépe régről ismert gyógynövény, a magból sajtolt olaj 72%-a esszenciális linolsav, 9%-a pedig gamma-linolénsav, így ez a növény a biológiailag aktív F-vitamin leggazdagabb természetes forrása. Antioxidáns tulajdonságú, tehát semlegesíti a testünk számára káros szabad-gyököket és gátolja keletkezésüket. Erős gyulladás-csökkentő hatását használják mind belsőleg, mind külsőleg. A gamma-linolénsav fontos összetevője a sejtfalnak is, ezért fontos szerepe van a vízháztartás egyensúlyában. Ekcémás, rosaceás bőrre ajánlom. Sheavajból, kakaóvajból, méhviaszból és bio hidegen préselt ligetszépe olajból készült. Geránium és citrom olajokkal illatosítottam."

Catn0va

2017. március 27.

Egy éve vettem, a nehéz állaga miatt hanyagoltam, azonban nemrég elővettem és elhasználtam a kis tégelyt. Állagra sűrű, nehéz krém, amit ha kéz-meleg ér, elolvad. Alvás alatti krémként vált be. Miután lemostam, nagyon puha lett az arcbőröm. Az illata nagyon finom volt, a geránium sokat dobott rajta. A ligetszépe olajat belsőleg-külsőleg alkalmazva azt tapasztaltam, hogy valóban nagyon hasznos és hatásos növényről van szó, kötelező női darab. Kapszulaként jó a menstruációs fájdalmakra, az arcbőrt meg kívül-belül táplálja és szebb lesz, ruganyosabb, puhább. Érdemes fogyasztani-kenni.
Ezt a terméket nem venném újra, azonban önálló olaj formában be fogok a ligetszépére ruházni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil