Nadler

Ár:   790   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   140 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Akara, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Ár:   790
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Frissítő, masszírozó, nyárias szappant készítettem tápláló bio kókusztejjel, friss narancslével és kókuszvajjal.
Sárga és fehér agyaggal színeztem, kevés bambuszszénnel díszítettem, a mákszemek finoman masszíroznak és eltávolítják az elhalt hámsejteket.
Hidegen préselt kakaóvajjal és bio sheavajjal ápol.
Citrom, narancs és mandarinolajokkal illatosítottam.
A sheavaj enyhíti az ekcémás és allergiás bőrtüneteket, elősegíti a sebgyógyulást,sejtregeneráló hatású, ezáltal gátolja a bőr öregedését.
A biokókusztej nagyszerű hidratáló és tápláló szer és csodákat tesz a zsíros pattanásos bőrrel."

Akara

2016. szeptember 5.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a szappannal kapcsolatban.
Egyrészt nagyon szeretem, ideális bőrradírozáshoz, kíméletes, mégis alapos, mert a kerek mákszemek nem karcolják, sértik fel a bőrt, mégis lehozzák az elhalt hámsejteket. Elég sok szemcse is van benne, úgyhogy ideális. Kellemes masszírozó, és vérkeringést élénkítő hatása miatt remek lehet krémek felkenése előtt (fokozza a hatékonyságukat) és a narancsbőr elleni harcban (csak megfelelő étkezéssel, testmozgással együtt). Enyhíti a gyulladásokat, kiütéseket. Nagyon selymes bőrt eredményez.
Másrészt nálam az illat most kivételesen nem talált annyira be, másra számítottam az olajok alapján, pedig én igazán nem szeretem a mű gyümölcsillatokat. Valószínűleg a mandarin dominálása miatt. Nem rossz az illat, de az indiai citromfüves marad a kedvenc.
Engem egy picit szárít, de már kiderült azóta, hogy az én bőrömnek jobbak a kecsketejes szappanok. Ez inkább normál, vagy annál zsírosabb bőrre való.
A hatása ezt leszámítva nagyon korrekt: az enyhe szárazságot leszámítva szép lett tőle a bőröm.
Ezek fényében inkább csak hetente használom, jól leradírozom vele a bőrömet és krémezek utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a szappannal kapcsolatban.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil
Illatanyagok: Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil

A narancs héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint bőrösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló hatással rendelkezik, ezen kívül elfedi a termék alapvető szagát/illatát.