Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A fűtött, légkondicionált helyiségekben tartózkodás szárítja a bőrt, ilyenkor szeretem a bio zabpehellyel, bio zabkorpával dúsított kecsketejes szappanjaimat használni, mert a fürdéskor kioldódó zabtej fokozottan ápol és hidratál, nyugtatja a száraz bőrt.
Az új szappanomba bio zabpelyhet és bio mézet kevertem, méhviasszal, rengeteg kakaóvajjal ápol és kecsketejjel hidratál.
Szantál, geránium, mandarin és pacsuli olajokkal illatosítottam, fahéjporral színeztem."

Kiszerelés: 100-110 g

Chootie

2014. június 23.

Komfort-szappan, nagyon finom illatú, pont annyira radíroz amennyire szükséges, habzik, tényleg nagyon jó érzékeny bőrre is. (Picit talán drága, de a kézművességet és a minőségi alapanyagot nyilván meg kell fizetni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

HBrigi

2012. december 10.

Ez a szappan is szuper, mint a többi Nadler termék. Sok zabpehely van benne, ezek a víztől megpuhulnak és gyengéden radírozzák a bőrt. A ráadás kényeztetés pedig a finom, krémes, ápoló hab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 10.

silentmobiusvox

2012. december 5.

Nadler szappanjai a legeslegjobbak a kézműves szappanok között, rengetegfélét kipróbáltam már, ez az egyik kedvencem, csodásan habzik, gyengéden radíroz, finom az illata és valóban hidratál, ellentétben sok más készítő szappanjaival. Csak ajánlani tudom a készítőt, és első próbára ezt a szappant!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

Gabriella92

2012. december 1.

Igazi kényeztető, finom illatú szappan mézzel, zabbal és kecsketejjel, olyan kleopátrás :) Első használat előtt csillámporok díszítik a szappant, nagyon mutatós. Imádtam vele fürdeni, csak sajnos hamar elfogyott, a végét el sem lehetett rendesen használni, mert pépes lett az állaga :S Ennek függvényében meg drágának találom, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.