Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Szappanok

A vörösagyag kiválóan tisztítja a bőrt, normál és enyhén száraz, érzékeny bőrre ajánlott, a bőr pórusait kiválóan tisztítja.A sárgaagyag ekcémás és gyulladt bőrre kiváló.
A sárgabarackmag olaj valamennyi bőrtípusra ajánlott, különösen száraz, érzékeny, gyulladásra hajlamos bőr kezelésére használják.A bőr korai öregedési tüneteinek megelőzésére javasolható.
A kecsketej különösen finoman bánik a bőrrel, kalcium tartalmával egészségesebbé, puhábbá varázsolja. Gyorsan hidratálja és táplálja a bőrt.
A zöldtea természetes antioxidáns, E és C vitaminokat tartalmaz, amik lassítják az öregedést, visszaállítja az elhalt sejtek alakját, csökkenti a ráncok kialakulását, halványítja a már meglévőket, segíti a bőr feszességét(zöld tea vegyülete EGCG)
A gerániumolaj a leghatásosabb egyensúlyba hozó az illóolajok között, mert serkenti a mellékvesekéreg működését, ezáltal szabályozza a hormonjainkat, és így hangulatunkat is.A "kritikus napokban" vagy terhesség alatt a nyakamban hordok egy szantálfa karikát, amit gerániumolajjal itatok át, és szagolgatom napközben is.A nyirokrendszer méregtelenítésére és ezáltal a narancsbőr csökkentésére is kiválóan alkalmas.Fito-hormonokat tartalmaz, a bőrsejtek öregedését lassítja.Minden bőrtípusra használható, szabályozza a faggyútermelést, a pattanásokat hatékonyan kezeli.Fertőzés- és gyulladás gátló hatása van.

Kiszerelés: 100 g

iamlost19

2013. szeptember 10.

Natúr illata van, nincs vele semmi problémám. Arclemosáshoz szoktam használni, ill. más arcpakolások lemosására. Remek hidratáló, zsíros bőrnél a faggyútermelést egész jól szabályozza.

( ill. több használat után tudom mondani: érzékeny bőröm van, és kicsit mintha csípné, de ez pár perc múlva elmúlik, észre sem vehető )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Yndre

2013. február 6.

Nagyon szuper szappan, nagyon puha krémes habja van és egyáltalán nem szárítja a bőröm. Én is használom arctisztításra és sminklemosásra is, általában véve is nagyon jó hatással vannak a kecsketejes szappanok az arcbőrömre. Az illata elég furcsa, igazából nem túl kellemes, de nem is zavaró. Én teljesen az agyag illatát érzem benne. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy milyen illata van a narancsvirágnak, de ebben semmilyen narancsos jelleg nincs. Engem leginkább a Balaton szélén lévő bokáig érő poshadt vízre emlékezetet. :) De ez semmit sem von le az értékéből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

silentmobiusvox

2012. december 5.

Olyan, mintha krémezném magam fürdés közben, abszolút érezhető a hidratáló hatása, imádom ezt a szappant :) Ezzel szoktam eltávolítani a smink, vagy a pakolás nyomait (ez igazi szappan, tehát lúgot tartalmaz, szemre nagyon kell vigyázni), puhának és tömörnek érzem a bőröm tőle, az illata pedig csodás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.