Nadler

Ár:   850 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   140 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kifejezetten arcszappannak készült rengeteg antioxidáns hatású bambuszszénnel, bio kókusztejjel és kókuszvajjal, shea- és kakaóvajjal. Gyulladáscsökkentő hatású illóolajok kerültek bele: szantál, cédrus, levendula, rozmaring, fenyő. Pattanásos, gyulladt arcbőrre ajánlott elsősorban.

Gyevocska

2018. szeptember 8.

Black Velvet. Ahogy megláttam Nadler posztjában ezt a szappant, már rendeltem is. Zsíros bőrre való, ami nekem adott.
Nagyon kellemes illata van, én leginkább a szantált, cédrust és a fenyőt érzem ki belőle. Kellemes, krémes, pont annyira habzik, amennyire kell. Nagyon apró-tehát nem karistoló-szemcsékkel van tele, ami remekül radírozza a bőrt. Könnyű lemosni, utána istenien nyikorog a bőröm tőle.
Ugyan még csak 1,5 hete használom, de sajnos nekem a zsírosságon nem enyhít. Igaz, ezen még semmi sem segített. Legalább is így nyáron. De talán majd hűvösebb időben. Mert használni fogom, az biztos. Ennek csak egy valami nem fog örülni, a mosdó, mert azt viszont le kell csutakolni utána.
Ettől függetlenül remek darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Ettől függetlenül remek darab!