Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Szappanok

"Ez az egyik kedvenc szappanom, rendkívül kellemes, fűszeres az illata.Propoliszt és mézet tettem bele, narancsos-fahéjas illóolaj keverékkel illatosítottam.A kecsketejszappanjaim min. 30% kecsketejet tartalmaznak. A propolisznak magas antioxidáns tartalma van: antibiotikumként működő (!), és hámosító hatású bioflavonoidokat valamint ferulasavat tartalmaz, de találhatóak benne enzimek, aminosavak, B1, B2, B6, C, E vitamin és ásványi anyagok is. Használják fekélyek, égések, sebek gyógyítására.Könnyedén elbánik nem egy baktériummal és vírussal,és gombairtó hatása is van.Semlegesíti a méreganyagokat, elősegíti a hámosodást."

Kiszerelés: 100 g

Monee

2013. november 25.

Nagyon kellemes kis szappanra leltem ebben a propoliszos kecsketej szappanban :) Leginkább arcszappanak használom, de néha testre is. Megállta a helyét mindkét testrészen. A visszafogott fűszeres/propoliszos illata nagyon bejön, jól és krémesen habzik.
Ez a szappan is újrarendelős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 25.

Ez a szappan is újrarendelős :)