Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Muskotályzsálya olajos szappan, kék és rózsaszín agyaggal, chlorella algával, bio kókusztejjel, shea-, kakaó- és mangóvajjal, valamint himalájai sóval és 100%-os illóolajokkal. A muskotályzsálya már nagyon pici mennyiségben is remek lazító, feszültségoldó és fájdalomcsillapító. A levendula illóolaja szintén nyugtató, gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító, a geránium harmonizáló, feszültségoldó és fitohormonokban gazdag, sebgyógyító, bőrregeneráló hatása is jelentős. Kevés citromolaj teszi üdébbé az összhatást.

kiscsilli

2014. április 10.

Imádom Nadler szappanjait, egyik kedvenc, de van találtam ettől jobbat a bőrömnek (szintén Nadlert).
Októberi Lány, az illata nem hangsúlyos, de egyáltalán nem büdös. Nagyon jól hidratál, testápolót el lehet felejteni a Nadler szappanok mellett,nem kell mellé. A radírozós szappanjait jobban megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.