Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extra adag kecsketejjel, méhviasszal, körömvirágolajjal és sok sheavajjal készült, illóolajok hozzáadása nélkül.
A sheavaj a száraz és érzékeny bőrt hidratálja, hosszan tartóan puhává teszi.Enyhíti az ekcémás és allergiás bőrtüneteket, elősegíti a sebgyógyulást,sejtregeneráló hatású, ezáltal gátolja a bőr öregedését.
A kecsketej gyorsan hidratálja és táplálja a bőrt,rengeteg tápanyagot tartalmaz, ezért az ebből az anyagból készült szappan természetesen gazdag proteinekben.A kecsketej szappan nyomán nem válik a bőr szárazzá és irritálttá, sőt a meglévő bőrirritációk is elmúlnak. Természetesen tiszta és puha marad tőle a bőr.
Kisbabáknak is ajánlott, mivel az érzékeny bőrüket egyáltalán nem irritálja, hanem ápolja és hidratálja.

Milkycaster

2017. április 19.

Nemrég vettem ezt a szappant, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépen habzik, és nagyon sokat segített a homlokom állandó hámlásának megszüntetésében. Kicsit szárít, úgyhogy a hidratálás ajánlott a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

kiscsilli

2014. április 10.

Intim szappannak használom,testre másfajta Nadlert használok, nagyon bevált, nem csíp, jól tisztít,intim borotváláshoz megfelelő habot képez.Nagyon szeretem (mint az összes Nadlert)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

kate.black888

2013. március 31.

A kedvenc szappanom, már 2-t elhasználtam és a 3. is úton van. Imádja a bőröm, ekcémára ennél jobban még nem találtam. Folyamatosan kísérletezgetek a Nadler szappanokkal, de ez az, amit az első rendelésem óta mindig újra rendelek. Nagyon finom krémesen habzik, és puhává teszi a bőrt. Nincs jellegzetes illata. Az egyetlen negatívuma, hogy a vége felé már nehezebb kicsit használni, mert könnyen szétmállik, de ezért nem vonok le csillagot, mert engem annyira nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Mila85

2012. december 1.

Nekem is érzékeny a bőröm, arcra vettem, de testre is szuper. Még fogok rendelni ha elfogy. Olyan mint ha valami krémmel mosdanék. Testre egy kicsit jobban szeretem, arcra kell utána hidratálnom, ja és borzalmasan csíp ha szembe megy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

Jerumenuha

2012. november 30.

Érzékeny, allergiás, ekcémás bőrre a lehető legjobb! Nekem nagyon bevált, ráadásul még szép is, ajándéknak is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 30.