Nadler

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Akara, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Ez a samponszappanom kifejezetten a tisztításra van kihegyezve:)

A shikakai port az ayurvédában évszázadok óta használják a haj tisztítására és a fejbőr egészségesen tartására.Elősegíti a hajhagymák erősödését, selymessé, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

A rhassoul agyagot tradicionálisan hajtisztításra használják, a tisztító hatása mellett ásványi anyagokkal tölti fel a bőrt.
Ápoló olajkén búzacsíra olajat tettem a samponszappanba, teafa, fenyő, és rozmaringolajjal illatosítottam regeneráló, gyulladáscsökkentő hatásuk miatt."

Debreczeni

2018. június 2.

Nagyon szerettem volnaaa szeretni! :(
Shikakai porral mostam hajat, ami bevált, de kicsit macerás, ezért váltottam volna erre.
1 éve mindentől viszket és korpás a hajam, a portól sokkal jobb. Viszont ez a szappan fura. Nehezen dörzsölgetem le az adagot, a hajamon felhabzik, könnyű mosni vele.
Először azt hittem, hogy túl sok olajat tettem rá szárítás előtt és azért ragad, de nem, sajnos több alkalommal is ugyanazt produkálta. Összetapad a hajam, ragad, mintha olajos lenne, és a kezemet se tudom végig húzni benne úgy össze van állva. Bele nyúlva a kezemen is marad egy kis ragadós fura valami. Eléggé kiöblítem, így érthetetlen számomra ez a hatás, de nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Nagyon szerettem volnaaa szeretni! :(

Akara

2016. július 11.

Életem eddigi legjobb samponja.
Az első használat után már látványosan szép, fényes, selymes lett a hajam, könnyű is volt kifésülni. Az icipici fejbőr viszketést is enyhítette és nagyon hatékonyan tisztít, még az olajos pakolásokat is kihozza.
Nem zsírosít, nem szárít. Ez igen ritka kincs. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Életem eddigi legjobb samponja.
Nem zsírosít, nem szárít. Ez igen ritka kincs. :)