Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. február 27.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A samponszappanomat egészítettem ki a méz, sör és tojássárga hatóanyagaival.
A sörről is köztudott, hogy milyen csillogóvá teszi a hajszálakat, táplálja a hajhagymákat.
Makadámiaolajjal ápol ez a samponszappanom, amiről tudni kell, hogy a bőrrokon hatóanyagai révén könnyen felszívódik a bőr mélyebb rétegeibe, a szervezet sajátjaként fogadja el, puhítja, simítja és gazdagon hidratálja a bőrfelületet, de nem zsírosítja, ami fejbőrnél kifejezetten előnyös.
A tojássárga lecitint tartalmaz, ami természetes zsíroldó és tisztító anyag.
A szappant citrom, geránium és szantálolajokkal illatosítottam.
Biokamilla tea és világos sör adja a vizes összetevőket, kókuszolaj, olivaolaj, ricinusolaj, mogyoróolaj, kakaóvaj és makadámiaolaj adja a szappan olajos alapját.
Sárgaagyagot tettem még a szappanomba. A sárga agyag rendkívüli gyógyító hatású pl. alkalmas ekcéma kezelésére is. Nagyon intenzív hatású. Nagyszerű sejtregeneráló, méregtelenítő-, összehúzó- és gyulladáscsökkentő hatású.Ásványianyag tartalma - K, Mg, Si, Na, K, Fe - mellett tartalmaz luti peloidokat és nátrium-kloridot(tengeri só).
Normál és száraz hajra ajánlom."

MademoiselleSumire

2015. május 11.

Ezzel a samponnam vannak jobb és rosszab napjaim. Ha ezzel samponozok, folyatmatosan egy kevés langyos vizet csurgatok a fejemre,majd kétszer öblítek almaecetes vízzel.Amúgy 4-5- naponta elég lenne nekem samponozni,ezzel a samponnal inkáb három napont mosok,mert szerintem nem bírna el a plusz zsírral.Viszont,mint eddig minden Nadler sampontól a hajhullásom minimális a hagyományos samponos mosással szemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Beren

2013. június 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, eleinte még jónak is tűnt, de ahogy egyre többet használtam rájöttem, h egyre rosszabbnak érzem a hajam tőle.
Megtapad a hajszálakon és a fejbőrömön egyaránt, nehéz, szinte lehetetlen kimosni. Arról nem is beszélve, h milyen fura tapintásúvá válik a haja tőle.. sőt, egyenesen szárítja, fénytelenné tette... és nem utolsó sorban mivel megtapad a fejbőrömön 1-2 nap után viszket, korpásodik...
Totális pénzkidobás volt, sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Totális pénzkidobás volt, sajnos :(

zoldiedina

2013. május 19.

Én nagyon szeretem ezt a samponszappant. Nagyon jó habzik éa nem lesz sprőd a hajam. Habár mindig almaecetes vízzel öblítem a hajam és balzsamot is használok, de határozottan jobb a hajam mióta samponszappannal mosom. Eddig talán ez a legjobb amit használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

eprescsoki

2013. április 1.

Szerintem nem rossz,most pont ezt használom.valamivel jobban tetszett mint a rózsaszínagyagos,ez kevésbé szárít és az illata is tetszik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 1.

Yndre

2013. február 20.

Sajnos eléggé csalódtam ebben a samponszappanban. Pozitívuma, hogy elég jól habzik és mosás után nem lesz sprőd vagy túlságosan száraz a hajam. Viszont elképesztően elnehezíti és inkább zsíros érzetet hagy maga után. Nagyjából olyan a hajam használat után mintha meg sem mostam volna. Ráadásul nem is tudom rendesen kiöblíteni, így még korpássá is tette a fejbőröm. Többféleképpen próbálkoztam ezzel a samponszappannal, de mindig ugyanígy jártam... Inkább fürdésre fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.