Nadler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Szenes-kecsketejes az alapszappan, amit narancsvirágvízzel készítettem, rengeteg búzacsíra olajat tettem bele extra olajként, sok növényi szenet, narancs, geránium, mandarin illóolajokat.A szén aktívan tisztítja a pórusokat, mitesszeres, pattanásos, problémás bőrre kifejezetten ajánlott.Méregtelenítő hatású, ezért ajánlom narancsbőrre is, az elhalt hámsejteket pedig a masszírozó hatásának köszönhetően eltávolítja a bőrről.A búzacsíra olaj rengeteg E-vitamint tartalmaz, karbantartja a kötőszöveteket, valamint serkenti a sejtek megújulását. Használatával csökkenthető a linolsavhiány okozta egyes bőrbetegségek (pl. ekcémás bőrfolyamatok, pikkelysömör) kockázata, és a bőr öregedési folyamatának lassításában is szerepet játszhat.Kiváló bőrápoló, bőrtápláló és a sebek, égések, bőrfekélyek gyógyulását elősegítő hatású olaj. E-vitamin tartalmának is köszönhetően a bőrt rugalmassá és simává teszi, segíti a bőr regenerálódási folyamatait. Fantasztikus illata van a narancsvirágvíztől, ami leginkább fürdés közben érezhető."

Kiszerelés: 120 gramm